Data publikacji: 2015-11-30

Dystrybutory narzędzi

Inter Cars Przemysł we współpracy z działem Wyposażenie Warsztatów prezentuje nowość w ofercie:

AUTOMATYCZNE DYSTRYBUTORY NARZĘDZI I ARTYKUŁÓW BHP

Czym są automatyczne dystrybutory narzędzi i artykułów BHP?
To urządzenia przeznaczone do automatycznej sprzedaży i dystrybucji na terenie przedsiębiorstw przemysłowych i nie tylko. Urządzenie takie to swoisty magazyn z automatycznym magazynierem. Dzięki nim zmniejsza się zużycie materiałów eksploatacyjnych, obniża koszt magazynowania i zwiększa wydajność pracy.

Dlaczego potrzebuję tych automatów?
Ze względu na stały i kontrolowany dostęp rośnie efektywność, zwiększa się wydajność przy jednoczesnym zapewnieniu znacznego obniżenia kosztów. My inwestujemy w sprzęt i zapasy produktów, a także utrzymujemy je i uzupełniamy.


Jak to działa?
To nic trudnego... wszystkiego Cię nauczymy. Zapewniamy pełną obsługę od instalacji urządzenia po uzupełnianie zapasów. Jedyne czego wymaga nasz automat to zasilanie i stałe połączenie internetowe.

Dostęp do artykułów 24h/7Wydawanie artykułów bezpośrednio w miejscu produkcjiSkrócenie czasu dostępuKontrola nad artykułami i nad użytkownikiemMożliwość ustawienia ograniczeń i limitówPełna historia operacjiInterfejs SAP, zdalny dostęp do przez internetUrządzenie dostosowane do potrzeb użytkownikaZmniejszenie kosztów inwentaryzacji magazynu

ZAPRASZAMY DO SKONTAKTOWANIA SIĘ Z NAMI W CELU UZYSKANIA SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O OFERCIE