AVENTICS

Firma Aventics powstała w 2014 roku w wyniku oddzielenia firmy Rexroth Pneumatics od macierzystej firmy Bosch Rexroth. Bazując na technicznej perfekcji oraz doświadczeniu rynkowym grupy Bosch, firma Aventics może z dużymi nadziejami patrzeć w przyszłość.

Strona WWW

BOSCH REXROTH

Bosch Rexroth jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych oraz urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Strona WWW

CHICAGO PNEUMATIC

Jeden z największych producentów narzędzi pneumatycznych na świecie. Proponując bardzo szeroki wachlarz urządzeń, zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stałe zaopatrzenie w części zamienne i akcesoria pomocnicze.

Strona WWW

CONTITECH

ContiTech Antriebssystemme GmbH z siedzibą w Hanowerze należy do światowej czołówki producentów pasów napędowych. Dostarczamy kompletny program pasów motoryzacyjnych najwyższej jakości.W 1955 roku ContiTech jako pierwszy w Europie rozpoczął produkcję miechów zawieszenia i do dnia dzisiejszego jest ich największym producentem na naszym kontynencie.

Strona WWW

DONALDSON

Donaldson jest światowym liderem produkcji systemów odpylania i uzdatniania sprężonego powietrza. Oferujemy nowatorskie systemy filtracyjne do oczyszczania powietrza z pyłów, dymu i mgły olejowej. Ponadto zapewniamy różnorodne filtry wymienne i kompleksowy zakres usług od projektu do kompletnego wykonawstwa instalacji.

Strona WWW

FAG – INA

Grupa Schaeffler ze swoimi markami INA, LuK i FAG jest światowym liderem w produkcji łożysk, jak również renomowanym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego.

Strona WWW

FILTRON

Producent i dystrybutor filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych. Ich oferta to ponad 1800 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego, do prawie wszystkich typów samochodów.

Strona WWW

HUTCHINSON

Firma Hutchinson pochodząca z Francji jest liderem na rynku pasów przemysłowych w wielu branżach takich jak sprzęt AGD, pasy transportowe, pasy napędowe do elektrowni wodnych i wiele innych. Doświadczenie w projektowaniu nowych rozwiązań procentuje niemal nieograniczonymi możliwościami w oferowaniu kompleksowych rozwiązań do nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Strona WWW

JASOL

JASOL jest jedną z marek stworzonych przez Rafinerię w Jaśle Sp.z o.o.

Strona WWW

LOTOS OIL

Zadowoleni klienci w 84 krajach świata. Tysiące ton olejów rocznie, które trafiają do najbardziej wymagających odbiorców w kraju i zagranicą.  Oleje i smary LOTOS OIL są  synonimem sprawdzonych, wysokiej jakości nowoczesnych rozwiązań przewyższających najbardziej rygorystyczne normy technologiczne.

Strona WWW

MANN-FILTER

Firma MANN+HUMMEL jest obecna na światowym rynku filtrów pod marką MANN FILTER - posiada ona w swojej ofercie pełen zakres filtrów dla motoryzacji i przemysłu określanych jako klasa Premium.

Strona WWW

METABO

Niemiecki producent elektronarzędzi o prawie stuletniej tradycji. Jeden z liderów technologii akumulatorowej wdrażający konsekwentnie wizję bezprzewodowego placu budowy.

Strona WWW

NATIONAL OILWELL VARCO

Amerykański producent urządzeń związanych z przemysłem wydobywczym ropy naftowej i gazu ziemnego.

Strona WWW

NKE

NKE to renomowany austriacki producent łożysk klasy Premium. W szerokiej ofercie NKE znajdują się zarówno łożyska standardowe, jak i specjalne – projektowane na potrzeby poszczególnych Klientów. 95% produkcji przeznaczona jest na eksport do przeszło 60 krajów na całym świecie. Oprócz zaawansowanych produktów najwyższej światowej klasy, NKE oferuje także profesjonalne doradztwo techniczne i projektowe.

Strona WWW

NSK

NSK to japoński producent łożysk tocznych, produktów technologii liniowej, komponentów samochodowych i układów kierowniczych.

Strona WWW

OPTIBELT

Optibelt stawia na całościowe rozwiązania napędów. System napędowy jest kompletny dopiero wówczas, gdy oprócz pasów zastosowane są odpowiednie koła pasowe, tuleje i elementy naprężające. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym Optibelt dostarcza wysokowydajne pasy napędowe najwyższej światowej jakości.

Strona WWW

PROMA

Oferowane przez spółkę maszyny i narzędzia przeznaczone są dla szerokiego kręgu wymagających odbiorców, ceniących sobie dobrą jakość produktu oraz nowoczesne rozwiązania. Maszyny marki PROMA produkowane są z uwzględnieniem oczekiwań odbiorców w zakresie jakości i zastosowania, a poprawki i ulepszenia konstrukcyjne są rezultatem własnych działań rozwojowych.

Strona WWW

SEALEY

Ze starannie opracowanych stopów metali i poddawane drobiazgowym badaniom wytrzymałościowym kompresory, elektronarzędzia i inne produkty marki Sealey cechują się niezwykłą trwałością i niezawodnością. W ofercie firmy znajduje się również bogaty asortyment wyrobów zaprojektowanych na potrzeby rynku motoryzacyjnego.   

Strona WWW

SKF

Koncern SKF to największy na świecie dostawca produktów, rozwiązań oraz usług w przemyśle łożyskowym, uszczelnieniowym oraz przemysłach związanych z ruchem obrotowym. Prawie stuletnie doświadczenie w dziedzinie łożysk i uszczelnień nie pozostawia cienia wątpliwości, że produkty i usługi to najwyższa światowa półka.

Strona WWW

SONIC

SONIC to doświadczony producent profesjonalnych narzędzi ręcznych oraz systemów wózków narzędziowych. Specjalizuje się w tworzeniu unikatowych systemów przechowywania narzędzi, szerokiej ofercie wózków narzędziowych oraz skrzynek narzędziowych. W stałej ofercie Sonic znajduje się około 2500 wózków narzędziowych.

Strona WWW

TRACTEL

TRACTEL jest dostawcą urządzeń dźwigowo-transportowych, urządzeń do pomiaru obciążeń, zawieszonych platform roboczych oraz systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości do ponad 120 krajów dzięki sieci obejmującej ponad 8000 dystrybutorów. Marka TRACTEL stała się wyznacznikiem jakości, niezawodności i bezpieczeństwa głównie dzięki takim produktom jak Tirfor, Tirak, Minifor, Dynafor and Tractelift.

Strona WWW

TSUBAKI

Znany na całym świecie i ceniony producent wszelkiego rodzaju łańcuchów, zarówno łańcuchów rozrządu i napinaczy rozrządu do samochodów osobowych i użytkowych, przez łańcuchy napędowe do motocykli, aż po przemysłowe łańcuchy do maszyn. Tsubakimoto Chain posiada obecnie 70% udziału w rynku japońskim oraz 30% rynku światowego.

Strona WWW

WIX FILTERS

Po zdobyciu pozycji lidera w USA swoją międzynarodową ekspansję WIX Filtration Corporation rozpoczęła od Ameryki Południowej. Na wejście na rynek europejski firma zdecydowała się w roku 1997 roku, poprzez inwestycję joint-venture z polską firmą Filtron. Powstała w ten sposób firma WIX-FILTRON stała się bazą do zdobywania kolejnych rynków Europejskich.

Strona WWW

ZVL

Słowacki producent łożysk z ponad 50-letnią tradycją. Łożyska toczne tradycyjnej europejskiej marki ZVL

Strona WWW