AVENTICS

Firma Aventics powstała w 2014 roku w wyniku oddzielenia firmy Rexroth Pneumatics od macierzystej firmy Bosch Rexroth. Bazując na technicznej perfekcji oraz doświadczeniu rynkowym grupy Bosch, firma Aventics może z dużymi nadziejami patrzeć w przyszłość.

Strona WWW

BOSCH REXROTH

Bosch Rexroth jest wiodącym specjalistą w zakresie napędów i sterowań. Pod marką Rexroth firma oferuje rozwiązania obejmujące napędy, sterowania i regulacje. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych oraz urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Strona WWW

CHICAGO PNEUMATIC

Jeden z największych producentów narzędzi pneumatycznych na świecie. Proponując bardzo szeroki wachlarz urządzeń, zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stałe zaopatrzenie w części zamienne i akcesoria pomocnicze.

Strona WWW

CONTITECH

ContiTech Antriebssystemme GmbH z siedzibą w Hanowerze należy do światowej czołówki producentów pasów napędowych. Dostarczamy kompletny program pasów motoryzacyjnych najwyższej jakości.W 1955 roku ContiTech jako pierwszy w Europie rozpoczął produkcję miechów zawieszenia i do dnia dzisiejszego jest ich największym producentem na naszym kontynencie.

Strona WWW

DONALDSON

Donaldson jest światowym liderem produkcji systemów odpylania i uzdatniania sprężonego powietrza. Oferujemy nowatorskie systemy filtracyjne do oczyszczania powietrza z pyłów, dymu i mgły olejowej. Ponadto zapewniamy różnorodne filtry wymienne i kompleksowy zakres usług od projektu do kompletnego wykonawstwa instalacji.

Strona WWW

FAG – INA

Grupa Schaeffler ze swoimi markami INA, LuK i FAG jest światowym liderem w produkcji łożysk, jak również renomowanym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego.

Strona WWW

FILTRON

Producent i dystrybutor filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych. Ich oferta to ponad 1800 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego, do prawie wszystkich typów samochodów.

Strona WWW

HUTCHINSON

Firma Hutchinson pochodząca z Francji jest liderem na rynku pasów przemysłowych w wielu branżach takich jak sprzęt AGD, pasy transportowe, pasy napędowe do elektrowni wodnych i wiele innych. Doświadczenie w projektowaniu nowych rozwiązań procentuje niemal nieograniczonymi możliwościami w oferowaniu kompleksowych rozwiązań do nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Strona WWW

MAHLE

MAHLE jest koncernem produkującym najwyższej jakości tłoki, tuleje cylindrowe, komplety naprawcze, zawory, prowadnice zaworów oraz filtry oleju, paliwa, hydrauliki, powietrza oraz kabinowe, przeznaczone do wszelkiego rodzaju pojazdów użytkowych oraz osobowych. Wyroby MAHLE przeznaczone są zarówno na pierwszą zabudowę, jak i na rynek części zamiennych. Szacuje się, że ponad połowa pojazdów produkowanych na świecie posiada jakiś produkt wyprodukowany przez MAHLE.

Strona WWW

MANN-FILTER

Firma MANN+HUMMEL jest obecna na światowym rynku filtrów pod marką MANN FILTER - posiada ona w swojej ofercie pełen zakres filtrów dla motoryzacji i przemysłu określanych jako klasa Premium.

Strona WWW

MATRIX SPECIALTY LUBRICANTS

Firma Matrix jest holenderskim producentem olejów i smarów przemysłowych specjalizującym się w produktach spełniających najbardziej wyszukane wymagania w różnych branżach przemysłu.

Strona WWW

METABO

Niemiecki producent elektronarzędzi o prawie stuletniej tradycji. Jeden z liderów technologii akumulatorowej wdrażający konsekwentnie wizję bezprzewodowego placu budowy.

Strona WWW

MOBIL

W ofercie firmy znajdują się najwyższej jakości środki smarne produkowane na bazach mineralnych i syntetycznych, pełen zakres olejów silnikowych do samochodów osobowych, ciężarowych, pojazdów użytkowych, motocykli i urządzeń specjalnych, oleje przekładniowe, płyny chłodzące i hamulcowe oraz smary.

Strona WWW

NATIONAL OILWELL VARCO

Amerykański producent urządzeń związanych z przemysłem wydobywczym ropy naftowej i gazu ziemnego.

Strona WWW

NKE

NKE to renomowany austriacki producent łożysk klasy Premium. W szerokiej ofercie NKE znajdują się zarówno łożyska standardowe, jak i specjalne – projektowane na potrzeby poszczególnych Klientów. 95% produkcji przeznaczona jest na eksport do przeszło 60 krajów na całym świecie. Oprócz zaawansowanych produktów najwyższej światowej klasy, NKE oferuje także profesjonalne doradztwo techniczne i projektowe.

Strona WWW

NSK

NSK to japoński producent łożysk tocznych, produktów technologii liniowej, komponentów samochodowych i układów kierowniczych.

Strona WWW

OPTIBELT

Optibelt stawia na całościowe rozwiązania napędów. System napędowy jest kompletny dopiero wówczas, gdy oprócz pasów zastosowane są odpowiednie koła pasowe, tuleje i elementy naprężające. Dzięki zaawansowanym technologiom produkcyjnym Optibelt dostarcza wysokowydajne pasy napędowe najwyższej światowej jakości.

Strona WWW

PROMA

Oferowane przez spółkę maszyny i narzędzia przeznaczone są dla szerokiego kręgu wymagających odbiorców, ceniących sobie dobrą jakość produktu oraz nowoczesne rozwiązania. Maszyny marki PROMA produkowane są z uwzględnieniem oczekiwań odbiorców w zakresie jakości i zastosowania, a poprawki i ulepszenia konstrukcyjne są rezultatem własnych działań rozwojowych.

Strona WWW

SEALEY

Ze starannie opracowanych stopów metali i poddawane drobiazgowym badaniom wytrzymałościowym kompresory, elektronarzędzia i inne produkty marki Sealey cechują się niezwykłą trwałością i niezawodnością. W ofercie firmy znajduje się również bogaty asortyment wyrobów zaprojektowanych na potrzeby rynku motoryzacyjnego.   

Strona WWW

SKF

Koncern SKF to największy na świecie dostawca produktów, rozwiązań oraz usług w przemyśle łożyskowym, uszczelnieniowym oraz przemysłach związanych z ruchem obrotowym. Prawie stuletnie doświadczenie w dziedzinie łożysk i uszczelnień nie pozostawia cienia wątpliwości, że produkty i usługi to najwyższa światowa półka.

Strona WWW

SONIC

SONIC to doświadczony producent profesjonalnych narzędzi ręcznych oraz systemów wózków narzędziowych. Specjalizuje się w tworzeniu unikatowych systemów przechowywania narzędzi, szerokiej ofercie wózków narzędziowych oraz skrzynek narzędziowych. W stałej ofercie Sonic znajduje się około 2500 wózków narzędziowych.

Strona WWW

TRACTEL

TRACTEL jest dostawcą urządzeń dźwigowo-transportowych, urządzeń do pomiaru obciążeń, zawieszonych platform roboczych oraz systemów zabezpieczających przed upadkiem z wysokości do ponad 120 krajów dzięki sieci obejmującej ponad 8000 dystrybutorów. Marka TRACTEL stała się wyznacznikiem jakości, niezawodności i bezpieczeństwa głównie dzięki takim produktom jak Tirfor, Tirak, Minifor, Dynafor and Tractelift.

Strona WWW

TSUBAKI

Znany na całym świecie i ceniony producent wszelkiego rodzaju łańcuchów, zarówno łańcuchów rozrządu i napinaczy rozrządu do samochodów osobowych i użytkowych, przez łańcuchy napędowe do motocykli, aż po przemysłowe łańcuchy do maszyn. Tsubakimoto Chain posiada obecnie 70% udziału w rynku japońskim oraz 30% rynku światowego.

Strona WWW

WIX FILTERS

Po zdobyciu pozycji lidera w USA swoją międzynarodową ekspansję WIX Filtration Corporation rozpoczęła od Ameryki Południowej. Na wejście na rynek europejski firma zdecydowała się w roku 1997 roku, poprzez inwestycję joint-venture z polską firmą Filtron. Powstała w ten sposób firma WIX-FILTRON stała się bazą do zdobywania kolejnych rynków Europejskich.

Strona WWW